Sahip olduğunuz işletmenin gönderi gerekliliklerini yerine getirmek üzere kendi personelinizi kullanıyor olabilirsiniz. Bunun için görevlendirdiğiniz elemanınıza işletmenizin araçlarından birini tahsis etmiş ya da toplu ulaşım kullanarak görevini yerine getirmesini istemiş olabilirsiniz. Her durumda işletme yönetimi olarak beklentinizin gönderilerin hızlı ve az maliyetle ulaşmasını sağlamak olduğu muhakkak. Bu arada gönderdiğiniz şeylerin başına gelecekler hakkında endişe duymamak da en tabii hakkınız. Bununla birlikte İstanbul’un trafik şartları ve toplu ulaşım olanakları göz önünde bulundurulduğunda personelinizle bu işleri yürütürken performansın beklentilerinizin çok altında kalmasından ve zaman kaybedilmesinden şikâyet ediyorsanız çözüm ortağınız Sefaköy kurye olacaktır. Motorlu taşımacılık hizmeti yapan firmamız müşterilerimizin hepsi için değerli olduğu tartışılmaz olan ancak işletmeler için daha da fazla önem arz eden zamanlama meselesinin beklenen koşullara uygun olacak şekilde halledilmesini sağlamaktadır.

Adı Kalite ile Birlikte Anılan Sefaköy Moto Kurye

Moto kurye hizmetleri müşteri beklentilerinin fazla olduğu sektörlerden bir tanesidir. Zamanında ve hızlı ulaşması beklenen gönderinin aynı zamanda güvenli koşullarda taşınması istenmektir. Müşteri beklentilerinin en iyi şekilde karşılanmasını sağlamak ise hizmetin kaliteli olması anlamına gelmektedir. Bu anlamda adı kalite ile anılmakta olan Sefaköy moto kurye ulaştırmak istediğiniz paketleri en iyi şekilde koruma altına alarak hızla varış noktasına iletmektedir. Bunu sağlamada faaliyet alanımızı ilgilendiren gelişmiş teknoloji ürünlerinden istifade etmemizin ve personel seçimini müşteri ile uyum yakalayacak şekilde yapmamızın payı büyüktür.

Kaliteli Hizmette Personelimizin Payı

Sefaköy motor kurye olarak bilincinde olduğumuz en önemli konulardan biri, kurye hizmetlerinde başarı sağlamanın yüzde yüz insan faktöründen bağımsız olarak gerçekleştirilmesinin mümkün olmamasıdır. Teknolojik gelişmelerin sektörde yansımaları olmakla birlikte nihai olarak işi gerçekleştirecek olan kuryelerin niteliği, başarıyı ve müşteri ilişkilerini yönlendirmektedir. Firma olarak, kurye seçimimizi insan ilişkilerinde başarılı, dış görünümüne özen gösteren, çözüm odaklı, sorunlar karşısında dahi soğukkanlı ve nazik olmayı başarabilen kişiler arasından yapmayı tercih ediyoruz. Bu mesleğin zor yanları olmakla birlikte, müşterilerimize zorlukların olumsuz etkisini yansıtmayan ve gönderiye odaklanan elemanlarımız ile kaliteli bir kurye hizmeti verilmesi sağlanıyor.