Hızın en önemli olduğu sektörlerin başında kurye firmaları gelmektedir. Çünkü oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinin içerisinde hiçbir şekilde engellere takılmadan hızlı bir şekilde teslimatların yapılabilmesi son derece önemlidir. Bazı evrakların önem derecesi de yüksek olduğundan dolayı sunulan kurye hizmetleri oldukça hassas bir noktada durmaktadır. Sefaköy semtinde uzun zamandır hizmet vermekte olan firmamız da bunun bilincinde olarak bireysel ve kurumsal taleplerde en uzun şekilde reaksiyon göstererek gönderi taleplerinize cevaplar sunulmaktadır. Sefaköy moto kurye firması olarak son derece güvenli teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

En Hızlı Çözümler İçin Sefaköy Motorlu Kurye

Eğer son derece hızlı evrak gönderimi ve dosya gönderimi talebinde bulunacaksınız mutlaka firmamızın sunmuş olduğu VIP moto kurye uygulamasına göz atmalısınız. Lokasyona bağlı olmakla birlikte 30 dakika ile 1 saat arasında değişen sürelerde evrak ve dosya teslimatı gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca birçok müşterimizin talep etmiş olduğu ekstra güvenlik talepleri doğrultusunda imza karşılığında teslimatlar Sefaköy motorlu kurye firmamız tarafından yapılabilmektedir. Bununla yetinmeyen firmamızın sunmuş olduğu alternatif hizmetler arasında yer alan Express ve standart moto kurye gönderimlerinde bir buçuk saat ile 3 saat arasında istenen evraklar dosyalar adreslere teslim edilmektedir. Ayrıca birçok internet ticareti ile uğraşmakta olan firmanın talep etmiş olduğu gidiş dönüş moto kurye uygulamasında göndermiş olduğunuz evrakları imzalatılıp tekrar kuruma kısa sürede teslim edilmektedir. Böylece talep etmiş olduğunuz her türlü gönderi ihtiyaçlarınızda firmamız son derece teknik bir ekiple sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca firmamızın bünyesinde bulunan motorize ekibin lokasyon bilgisi üst seviyede olduğu için alternatif güzergâhlar sayesinde en yoğun trafik saatlerinde dahi hızlı gönderi gerçekleştirebilmektedir.

Sefaköy Motor Kurye Teslimat Tipleri

Firmamızın hizmet konseptinde yer alan adressiz dağıtım uygulamasından birçok işletme ve firma faydalanmaktadır. Her türlü el ilanınız broşürünüz afişiniz veya insertleriniz firmamız güvencesiyle adressiz bir şekilde nokta atışı olarak dağıtılabilmektedir. Bütün uygulamalarda Sefaköy motor kurye firması olarak son derece ekonomik fiyatlar belirlediğimizden dolayı her bütçeye hitap eden bir alternatif çözüm bulabileceksiniz.