Günümüzde birçok işlem oldukça hızlanmıştır. Birçok işlemin sanal ortama taşınması, iletişim araçlarının oldukça yaygınlaşması hem yaşamı hem işlemleri hızlandırmaktadır. Fakat şehirlerin nüfusunun aşırı derecede yoğunlaşması hayatın hızını düşürebiliyor. Trafik yoğunluğu, en yakın mesafeler arasında dahi ulaşımın saatler sürmesine neden oluyor. İşte kurye sektörü nüfus ve trafik yoğunluğunun yavaşlattığı işlemlere çare olmak üzere ortaya çıkmıştır. Sefaköy kurye, hızlı ve güvenli taşımacılık yapma amacıyla varlığını sürdürüyor. Müşterilerinin her türlü taşıma gereksinimine cevap veren Sefaköy kurye, İstanbul’un herhangi bir semtinden Sefaköy’e veya Sefaköy’den İstanbul’un herhangi bir semtine hızlı biçimde paket taşıyor. Üstelik bu ihtiyaçlarda müşterilerine bir telefon mesafesinde yer alıyor.

Sefaköy Motor Kurye Faaliyetlerinin İşleyişi

Sefaköy motor kurye hizmetlerinin işleyişi şu şekildedir:

  • Müşterilerimiz telefon aracılığıyla firmamıza ulaşırlar ve ihtiyaç duydukları hizmeti bildiriler.
  • Firmamız müşterimizin adres bilgilerini alarak adrese en yakın çalışanını belirtilen adrese yönlendirir.
  • Kurye çalışanlarımız sahada aktif olarak bulunurlar. Bu yüzden müşterilerimizin adreslerine ulaşmaları çok hızlı olur.
  • Bu yüzden müşterilerimiz teslimatların daha hızlı yapılması ve kuryenin bekletilmemesi adına paketi tamamen hazırladığı anda kurye talebinde bulunmalıdır.
  • Müşterimizin adresine ulaşan kurye çalışanımız, makbuz karşılığı paketi teslim alır ve teslim etmek üzere harekete geçer.
  • Kurye seçeneğine göre müşterilerimizin paketleri en hızlı biçimde istenen adrese teslim edilir.
  • Müşterilerimiz gönderilerini anlık olarak takip edebilecekleri gibi, paketleri teslim edildiği anda da kendilerine bilgilendirme yapılır.
  • Bilgilendirme, kısa mesaj veya mail yoluyla olabilir.
  • Sefaköy motor kurye bünyesinde çalışan bütün elemanlarımız kayıtlı ve işinde profesyonel kişilerdir. Bu yüzden müşterilerimiz paketlerinin en sağlıklı biçimde teslim edileceğinden emin olabilirler.
  • Kurye uygulamalarında teslimat hızı kadar paketlerin sağlıklı teslimatı da önemlidir. Bizler buna büyük önem veriyor, taşımasını yaptığımız ürünlerin zarar görmeden, darbe almadan istenen adrese teslimat yapıyoruz.

Sefaköy Motorlu Kurye Git Gel Hizmeti Veriyor

Sefaköy motorlu kurye hizmetlerimiz içerisinde git gel tabir edilen kurye türü de mevcuttur. Bu kapsamda müşterilerimiz imzalanacak, mühürlenecek bir evrakın kendilerinden alınıp işlem sonrası tekrar kendilerine teslim edilmesini talep edebilirler. Bunu da rahatlıkla yerine getirebiliriz.