Kurye hizmetleri, belirli bir bölgede, işletmelerin veya şahısların herhangi bir eşyayı bir adrese göndermesi için güvenli işlemler sunan hizmetlerdir. Kurumsal bir şekilde profesyonelliğe sahip olarak bu Sefaköy kurye hizmeti sunan firmamız, birçok farklı noktaya dikkat ederek işlemlerini gerçekleştirirken hizmet veren personellere de yüksek özen göstermektedir. Hizmet bölgelerimizden biri olan Sefaköy semtinde işlemlerimizi sağlayan personellerimiz birtakım özelliklere sahip olarak seçilmektedir. Bu özel nitelikler arasında;

  • Personellerin A2 ehliyetine sahip olması
  • En az 3 yıl olmak üzere motosiklet tecrübeleri bulunması
  • Müşterilerle etkili iletişim kurabilmeleri
  • Herhangi bir güvenlik sorunu bulunmamaları
  • Fiziki veya ruhsal bir rahatsızlıkları bulunmaması
  • Sefaköy semtinde adres bilgisine sahip olmaları
  • Hem teknoloji hem hizmet noktasında eğitimde olmaları gibi nitelikler bulunmaktadır.

Şahıs Gönderileri İçin Kurumsal Sefaköy Moto Kurye

Firmamız kurye hizmetlerini, gerek işletmeler gerek şahıslar için sunarken kurumsal olarak hizmet vermeye özen göstermektedir. Bireysel müşteriler tarafından hizmetlerimizin alınması için talepte bulunulduğunda gönderilecek eşyanın türü, yasal çerçevelerde bulunduğu ve motosiklet ile taşınabilecek büyüklükte olduğu sürece hizmet verilmektedir. Bu noktada Sefaköy moto kurye personellerimiz bireysel müşteriler için hediye paketleri, belge, cihaz, ilaç, özel siparişler, çiçek buketleri gibi birçok farklı gönderiyi taşımaktadır. Prensiplerimiz arasında gönderilerin hızlı bir şekilde adresine ulaştırılması ve tüm güvenlik kurallarına uyulması bulunmaktadır. İşlemlerinizde talebe bağlı olarak acil veya normal bir şekilde hizmet sunarken VIP kurye yöntemi de sunulmaktadır.

Toplu Dağıtımlar İçin Sefaköy Motorlu Kurye Hizmetleri

Bireysel müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetlerde gösterdiğimiz özen kadar işletmeler için sunduğumuz Sefaköy motorlu kurye hizmetlerinde de aynı şekilde özen gösteriyoruz. Özellikle işletmelerin belirli dönemlerde gerçekleştirecekleri davetiye dağıtımı, promosyon dağıtımı veya broşür dağıtımı gibi farklı işlemlerde kurye hizmetlerimiz sayesinde toplu dağıtım gerçekleştiriyoruz. İşletmelerin zaman tasarrufu ve maddi tasarruf sağlaması için avantajlı bir hizmet olan toplu dağıtım, belirlenen adreslere sıralı ve hızlı bir şekilde dağıtım yapılmasını sağlamaktadır. Yeterli sayıda kurye personellerimiz bu işlem için görev alarak bölgedeki dağıtım işlemini gerçekleştirir ve işlem sonrasında işletmelere dağıtım raporu verilerek hizmet tamamlanır.