Özellikle büyük şehirlerdeki hayat günümüzde eski dönemlerde olduğundan çok farklı seyrediyor. Büyük şehirlerin çoğunda gördüğümüz manzara trafikteki araç sayısının çok fazla oluşu, sürekli bir yerlere yetişme telaşı yaşayan kalabalık bir nüfus ve yüksek binalarla dolu kalabalık bir yaşam alanı şeklinde karşımıza çıkıyor. Bu manzara içerisinde insanların trafikteki sıkışıklığın yanı sıra en fazla şikâyet ettiği konuların başında ise zamanın yapılması gerekenleri yetiştirebilecek kadar yeterli olmaması gelmektedir. Zaman yetersizliği bize çok sayıda avantaj getiren modern hayat şartlarının yol açtığı en önemli dezavantajlardan biridir. Modern hayatın akışının dışında kalmak istemiyorsanız ancak bunun için yeterli olanaklarınız yoksa işinizi kolaylaştıracak çözümler aramanızdan başka yol kalmamaktadır. Bu noktada devreye giren moto kuryeler zaman yetersizliğine çözüm olarak geliştirilen oldukça önemli araçlardır. Sefaköy moto kurye olarak paketlerini dilediğiniz yere biz götürüyoruz zaman da size kalıyor.

Moto Kuryeleri Nasıl Kullanabilirsiniz?

Sefaköy motor kurye olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde müşteri ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen alternatif hizmetler sunuyoruz. Hizmet seçeneklerimizden yararlanmak için merkez ofisimize gelme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Kurye talebinde bulunmanız gerektiğinde günün hangi saati olursa olsun, gece saatleri dâhil, müşteri temsilcimiz ile görüşme yapabilir ve talebinizi iletebilirsiniz. Telefon dışında online olarak da taleplerinizi her zaman diliminde aktarmanız mümkündür. Web sitemizi inceleyerek faaliyetlerimiz hakkında fikir sahibi olabilir ve sizin şartlarınıza en uygun olan hizmet için yine sitede bulunan form aracılığı ile kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz

Sefaköy motorlu kurye olarak müşterilerimizi en fazla memnun eden uygulamalarımızdan bir tanesi hizmet saatlerimizde sınır bulunmamasıdır. 7/24 esası ile çalışılmakta olan firmamızda teslim süresi açısından da farklı kurye hizmetleri mevcuttur. Talebiniz gün içinde birkaç saatte paketinizin ulaştırılması ile sınırlı ise standart motorlu kurye hizmetimiz talebinizi karşılamak için yeterince hız ve güvenlik sağlayacaktır. Bunun yanı sıra en fazla iki saat içerisinde İstanbul’un dilediğiniz noktasına paketinizin ulaşmasını temin etmek üzere ekspress kuryeden yararlanabilir, herhangi bir saatteki ilaç ihtiyaçlarınızı ilaç kuryemiz aracılığıyla gerekirse nöbetçi eczanelerden temin edebilirsiniz.